Projekt Božkova 2+1 s lodžií

HOTOVO !!!

Nabízíme Vám ke koupi právě dokončený byt 2+1 se zasklenou lodžií v Karviné - Ráji, na ulici Božkova. Nachází se na ideálním druhém patře. Byt prošel kompletní a náročnou rekonstrukcí. Dominantou bytu je rohová kuchyňská linka, která je vyrobena na míru, včetně vestavěných spotřebičů značky BEKO (lednice včetně mrazáku, myčka nádobí, vestěvěná elektrická trouba, indukční varná deska a samozřejmě designový odsávač par. Bytové jádro je samozřejmě zděné. V koupelně je prostorná vana, závěsné umyvadlo se skřínkou, pračka a moderní zrcadlo s dotykovým senzorem. WC je moderní, závěsné. Elektřina v celém bytě je v meďi a samozřejmě podle nejnovějších předpisů a norem. V celém bytě je dále snížený strop a v každé místnosti je zajištěno osvětlení LED panely pro dostatek světla. Nové stěny jsou samozřejmostí a všude včetně perlinky. Podlahy jsou plouvoucí, jsou vyrovnány betonem a následně nivelační hmotou srovnáne do váhy, takže se Vám nemůže stát, že budete "plavat". Došlo k výměně tří radiatorů za nové. V neposlední řadě jsou nové interiérové dveře včetně zárubní a vstupní dveře jsou také nové. A ta poslední a důležitá věc je, že..... 

                          .....GARANTUJEME 24 MĚSÍCŮ NA PROVEDENOU PRÁCI, SPOTŘEBIČE A MATERIÁL. 


VIDEA A FOTOGRAFIE Z PRŮBĚHU REKONSTRUKCE NALEZNETE NÍŽE.

Nadstandartní byt 2+1 s lodžií po kompletní a nové rekonstrukci

Chcete bydlet v novém nadstandartně zrekonstruovaném bytě 2+1 se zasklenou lodžií? Máte zájem si vybrat kuchyňskou linku, plovoucí podlahu, dlažbu, obklady a spotřebiče podle Vašich představ? ANO? Tento byt je právě pro Vás! Nabízíme k prodeji družtevní byt 2+1 s lodžií v Karviné na ulici Božková. Nachází se na ideálním druhém patře z celkových čtyř. Celková plocha bytu činí 56,45m2. Dům prošel celkovou revitalizací a nachází se v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v dosahu, jako jsou zástávky MHD, škola, školka, nemocnice a navíc v blízkosti centra města. Náklady na bydlení jsou také přijatelné a to v podobě fondu oprav, který činí 1982,-Kč plus zálohy na vodné, stočné a topné. Doporučujeme nezávaznou prohlídku v průběhu rekonstrukce. Garantujeme 24 měsíců záruku na provedené práce, materiál a spotřebiče. 

VIDEA A FOTOGRAFIE Z PRŮBĚHU REKONSTRUKCE NALEZNETE NÍŽE.

Převzetí bytu

Fotografie ze dne předání

FOTOGRAFIE NEJSOU VHODNÉ

 PRO DĚTI A MLADISTVÉ !!! 

Koukněte na fotografie z předání bytu. Čím více zničený byt, tím větší výzva pro nás. Výsledek bude stát rozhodně za to!!! Zanedlouho bude následovat video a fotografie z bytu před započetím prací na hrubé stavě. Během tří dní musí tým 5 lidí připravit byt, tak abychom mohli začít s rekonsrukcí. Demontovat kuchyňskou linku, šatní skříň v chodbě, odstranit původní bytové jádro, zeškrábat původní malbu, tak abychom mohli udělat nové omítky včetně perlinky. A v neposlední řadě odstranit původní parkety a PVC. 

Vyklízecí a bourací práce

Fotografie před zahájením stavebních prací

Máme za sebou první tři dny vyklízecích a bouracích prací. Během víkendu jsme demontovali původní kuchyňskou linku a vestavěné škříně v chodbě. Nějvětší "zábavou" bylo odstranění původního bytového jádra, vybourání původních dveří, místo kterých budou nové obložkové dveře včetně křídel. Ze všech stěn byla zeškřabána původní malba a byly odstraněny asi tři vrtvy PVC. Ořiškem bylo odstranění původních parket v obou pokojích, které držely jako čert, ale nakonec to  chlapi zdárně zvládli. Už dnes se začalo na stavbě bytového jádra, ale o tom až v příštím díle. Pojďte na prohlídku už dnes jelikož rekonstrukce probíhá velmi rychle. 

Hrubá stavba

Fotografie z průběhu rekonstrukce

Tahle část je snad ta nejdůležitejší ze všech...Proběhlo vyzdění nového bytového jádra, montáž konstrukcí pro snížené stropy v celém bytě a zároveň rozvod elektřiny a kabeláže pro příjem STA, kabelové televize a internetu. Začali jsme pracovat na nových omítkách včetně perlinky. Při vytváření nových omítek spousta firem na to zapomíná nebo chce ušetřit. MY NE!!! Bude následovat srovnání podlah pomocí betonu a pak vylití celého bytu nivelační hmotou, která srovná podlahy do roviny, kterou potřebujeme, aby plovoucí podlaha opravu nebyla plovoucí. Bohužel se setkáváme, že při prohlídkách bytů po rekonstrukci doslova "plaveme na vodě".  U nás to rozhodně NEHROZÍ!!! Dále budeme dělat rozvody vody a odpadů v bytovém jádru, už dnes víme, že pračka bude v koupelně a myčka nádobí bude součástí kuchyňské linky na míru. Osvětlení v celém bytě bude formou zabudovaných LED panelů...Budou čtvercové...kulaté už nejsou v módě. Máte zájem o tento byt, OZVĚTE SE NÁM a společně byt dokončíme podle Vašich přestav. NEZAPOMÍNEJTE, že při koupi bytu garantujeme 24 MĚSÍCŮ ZÁRUKU na provedné práce, materiál a spotřebiče.