Mimo zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí provádíme kompletní rekonstrukce bytů. Rekonstrukcím se věnujeme posledních 7 let. Toto odvětví je především parketou Marka Galuszky, který má za sebou několik desítek rekonstrukcí, ať už to byly částečné nebo kompletní rekonstrukce od A do Z. 

Většina našich klientů kupuje nemovitost jednou, maximálně třikrát za život, snažíme se jim společně vybudovat jejich vysněný domov. Rekonstrukce provádíme jak nejlépe je to jen možné, aby nedocházelo k reklamacím. Pro tento případ naši klienti získávají garanci 24 měsíců na provedené práce, materiál a spotřebiče, které dodáváme společně s kuchyňskou linkou na míru. Ideální varianta je, když si klient rezervuje byt v průběhu rekonstrukce, tím pádem si vybere design bytu podle sebe. Celou cestu realizace pak procházíme společně a výsledkem je maximální spokojenost klienta. 

Zajišťujeme i doplňkovou službu jakou je bytová designerka, která Vám ráda poradí pří výběru kuchyňské linky, plovoucí podlahy, dlažby a obkladu. Pro případ potřeby financování koupě nemovitosti, zajistí náš hypoteční specialista, který obstarává většinu bankovním společností na trhu.